!!!Najnowsze modele LED oswietlenie samochodowe  !!!
  • Nowy

Box bagażowy na tył auta

1 915,00 zł
Brutto 24 godziny
Ilość
W magazynie

Bagażnik Box na hak AGURI BOX NA PLATFORMĘ ROWEROWĄ AB 2/3

(bez platformy rowerowej)

... to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują wysokiej jakości i nowoczesnego designu. Dzięki niemu możliwe jest przekształcenie platformy rowerowej w praktyczny i pojemny box, idealny do przechowywania bagażu podczas podróży. Bez względu na to, czy planujesz wyjazdy turystyczne w ciepłe miesiące czy też przewóz sprzętu narciarskiego zimą, ten box spełni Twoje oczekiwania.

Dane techniczne mówią same za siebie: box posiada imponującą długość 130 cm, szerokość 63 cm oraz wysokość 60 cm, co daje przestrzeń na ładunek o pojemności aż 340 litrów. Ładowność sięga 45 kg, co oznacza, że możesz zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz, nie martwiąc się o przeciążenie.

Co więcej, zestaw montażowy do platformy Active Bike 2/3 jest już w zestawie, co sprawia, że instalacja jest szybka i łatwa. Dzięki temu możesz szybko rozpocząć korzystanie z funkcjonalności tego wyjątkowego boxu, który stanie się niezastąpionym towarzyszem Twoich podróży.

ego solidna konstrukcja gwarantuje bezpieczne przechowywanie i transport różnorodnego bagażu. Wyposażony w pasy zabezpieczające, zapewnia stabilność ładunku podczas jazdy. Dodatkowo, zamek z kluczykiem zapewnia bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów.